utorok 21. februára 2012

3D Deli - Herzen

Určite sa ešte z detstva pamätáte na tie roztomilé gumičky do vlasov kde boli upevnené všelijaké guličky, zvieratká, plastové postavičky a po zopnutí do vlasov sa krásne vynímali na vrchu copíka :) Ja som ich mala veľmi rada, tak ma napadlo, že skúsim vyrobiť srdiečka (kedže bolo toho Valentína) a pripevním ich na gumičku. Za svoj "korálkový život" :) som už síce vyrobila spústu rôznych srdiečok, ale žiadne nemali taký pekný tvar ako tieto. Použila som kvalitné japónske korálky značky TOHO vo veľkostiach 11/0, 8/0 a perličky Swarovski.
Gumičku som darovala Adrianke a najkrajšou odmenou mi bolo, keď mi napísala, citujem "na skúšku to nie je dobré, ono to je naozaj výborné!" :-)

Za návod sa chcem poďakovať Michaele.
TU je jej blog kde si môžete zakúpiť schému na srdiečko.
Danke schon!

8 komentárov:

 1. Srdíčka jsou úžasná, stejně jako ta růžová barva. Gumičku do vlasů bych sice nevyužila :) ale opravdu se Ti moc povedla, super!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem krásne Alexandra za milé slová a pochvalu :-)

   Odstrániť
 2. koukala jsem na ty srdicka jsou nadherna....navod by byl?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krása a návod bys mi prosím dala?

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Sybarite, vítam ťa na mojom blogu :-)návod na srdiečka nájdeš vyššie pod obrázkami keď klikneš na odkaz...pomôžem ti, choď úplne dolu na stránke a tam nájdeš obrázok srdiečok a nad tým je napísané ANLEITUNG 3D DELI-HERZEN
  Na to musíš kliknúť a návod si zakúpiť.
  Zdenka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. srdiečka sú krásne, moja 8 ročná dcérka má rada takéto ozdoby :-)...chválim aj fotky...jemná krása :-)

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...